Головна Анонси Просвітницький проєкт «Неймовірні», онлайн-зустріч 25 квітня

Просвітницький проєкт «Неймовірні», онлайн-зустріч 25 квітня

1
842

У 2024 році український жіночий рух відзначатиме 140-річчя. Цій даті присвячується проєкт «Неймовірні», який передбачає створення унікальної онлайн- та офлайн-виставки про українських жінок. Тих жінок, які творять історію нашої держави, але залишаються непомітними й маловідомими для України та світу.

25 квітня о 17.00 Музей жіночої та гендерної історії запрошує до участі у першій зустрічі просвітницького проєкту «Неймовірні».

Запрошують усіх, хто хоче більше дізнатися про проєкт. А також — митців та мисткинь, які мають натхнення долучитися до створення зображень про жінок, які творять історію.

У межах проєкту оргнаізатори планують розробити виставку. Онлайн-версію розмістять на сайті Центру гендерної культури та на інформаційних ресурсах партнерських музеїв. Офлайн версію демонструватимуть у жіночих та інших музеях світу.

Мета виставки — показати міжнародній аудиторії роль українських громадських, культурних, наукових, спортивних, військових діячок та їхній зв’язок і вплив на розвиток усіх сфер життєдіяльності українського суспільства, європейської та світової історії.

Більше про захід та посилання на зустріч дивіться на сторінці події.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси