Головна Анонси Освітня програма «Я — Експертка», дедлайн 28 березня

Освітня програма «Я — Експертка», дедлайн 28 березня

4
2,103

Волинський пресклуб, гендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують жінок — фахівчинь із різних сфер — до участі в освітній програмі «Я Експертка».

Програма спрямована на підвищення рівня експертності жінок, які працюють у політичній, освітній, науковій, медичній, культурній, правозахисній, юридичній, психологічній, правоохоронній, військовій, громадській/волонтерській та інших сферах життя і мають вплив на певні процеси, групи людей, громади чи суспільство загалом.

Під час навчання будуть порушені питання прав людини, гендерної рівності, гендернозумовленого насильства, подолання стереотипів і зниження рівня дискримінації в організаціях і суспільстві, стресостійкості, лідерства і якісної комунікації.

Програма складається із двох етапів і, крім освітнього компоненту, передбачає можливості для перезавантаження та емоційного відновлення.

Перший освітній модуль відбудеться 19-23 квітня 2024 року у Львові. Другий буде узгоджено з обраними учасницями на першій зустрічі.

Після кожного модуля учасниці отримають домашнє завдання, а за підсумками всієї освітньої програми буде проведене тестування, за результатами якого учасниці отримають сертифікати, а також матимуть можливість подальшої співпраці з організаторками заходу.

Окрім зазначеного, програма має на меті сформувати пул жінок-експерток, яких буде рекомендовано медійному середовищу, партнерським організаціям, зокрема і донорським.

Для участі в програмі «Я — Експертка» потрібно заповнити онлайн-заявку до 28 березня 2024 року, 24:00.

Про результати відбору учасниці будуть поінформовані на початку квітня 2024 року.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси