Головна Анонси Освітня програма «Я – експертка», дедлайн 8 вересня

Освітня програма «Я – експертка», дедлайн 8 вересня

1
585

Волинський пресклуб, Гендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують активних жінок до участі в освітній програмі «Я – експертка».

Програма спрямована на підвищення рівня експертності жінок, які працюють у різних сферах (політичній, освітній, науковій, медичній, культурній, правозахисній, юридичній, психологічній, правоохоронній, військовій, громадській/волонтерській тощо).

Під час навчання обговорять питання прав людини, гендерної рівності, гендернозумовленого насильства, подолання стереотипів і зниження рівня дискримінації в організаціях і суспільстві, стресостійкості, лідерства і якісної комунікації.

Програма складається із двох етапів і, крім освітнього компоненту, передбачає можливості для перезавантаження та емоційного відновлення.

Перший етап відбудеться 22-26 вересня 2023 року в м. Львів. Другий буде узгоджено з обраними учасницями на першій зустрічі.

За результатами програми буде проведене тестування, її учасниці отримають сертифікати, а також матимуть можливість подальшої співпраці з організаторками заходу.

Окрім зазначеного, програма має на меті сформувати пул жінок-експерток, яких буде рекомендовано медійному середовищу, партнерським організаціям, зокрема і донорським.

Для участі в програмі «Я – експертка» потрібно заповнити заявку.

Останній термін зголошення – 8 вересня 2023 року, 24:00.

Про результати відбору учасниці будуть поінформовані до 11 вересня 2023 року.

Обраним учасницям організаторки компенсовують проїзд (не вище 2 клас інтерсіті, або купе), забезпечують проживання (одномісне поселення) та харчування. Захід відбуватиметься із дотриманням заходів безпеки.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси