Головна Статті Партію «Голос» очолила Кіра Рудик

Партію «Голос» очолила Кіра Рудик

0
1,096

Народний депутат Святослав Вакарчук склав повноваження голови заснованої ним політичної партії «Голос». Замість нього головою обрали депутатку Кіру Рудик, повідомляє пресслужба «Голосу» за підсумками з’їзду партії.

«Ми приводимо до лідерських позицій і в партії, і в парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні на з’їзді партії «Голос» обрали новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик… Вона уособлює собою сучасність. І цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненим досвідом управління великими командами. А я як лідер буду продовжувати розбудовувати партію. Моя місія — і надалі приводити в політику нових чесних професійних людей із власним баченням і створювати політичну конкуренцію всім тим, хто йде до влади без візії, без компетенцій, без власного бачення. А також — боротися з тими, хто йде в політику лише для власного збагачення», – пояснив Вакарчук.

34-річна Кіра Рудик – народна депутатка України, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Вона закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю «Інформаційні технології». Працювала в Software MacKiev, у TAIN Ukraine, керувала київським R&D-офісом, який займається розробкою софту для компанії Ring. До обрання в парламент була головною операційною директоркою (COO) Ring Ukraine.

Як відомо, від політичної сили «Голос» Святослава Вакарчука до парламенту пройшло 20 нардепів. За списком партії – сім жінок і ще двоє у мажоритарних округах Львова. Тобто у Верховній Раді працюють дев`ять нардепок, що становить майже половину представництва партії в парламенті.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті