Головна Статті Поліцейський, який обізвав депутатку «бродячей живностью», відсудив у неї 80 тисяч

Поліцейський, який обізвав депутатку «бродячей живностью», відсудив у неї 80 тисяч

0
432

Суд наклав арешт на квартиру Олександри Устінової та оголосив автомобіль у розшук. Усе через те, що депутатка має сплатити майже 80 тис грн компенсації моральної шкоди заступнику Головного слідчого управління поліції Євгену Шевцову.

Про це депутатка повідомила у своєму фейсбуці.

«Це не першоквітневий жарт, а новий «привіт» від нашої нової «реформованої» поліції. Все через те, що маю сплатити майже 80! тис грн компенсації за завдану моральну шкоду цілому заступнику Головного слідчого управління поліції! Пам’ятаєте такого собі Євгена Шевцова який публічно на своїй сторінці у фейсбуці обізвав мене всіма можливими епітетами: від «бродячого животного» до «тупой овцы». На що я йому скромно відповіла, що така людина недостойна носити звання офіцера! Так-от, після піврічного «розслідування» внутрішня безпека національної поліції сказала, що Женя «ні прі чьом»! То виявляється не він писав, бо хтось його фейсбук хакнув, ну а потім просто взяв і повернув назад. Бувають же такі чудеса», – прокоментувала Устінова.

Читайте також: Олександра Устінова: «Так, я найрозумніша, і так, мені більше від усіх треба»

Суд за позовом Шевцова відбувся ще у лютому, хоча ні про суд, ні про рішення Устінова не знала. Про «борг» депутатка дізналася у липні, коли їй у додаток «Дія» прийшло повідомлення про виконавче провадження.

У коментарях під постом Олександра Устінова зазначає, що терміни апеляції минули у зв’язку з тим, що вона не знала про таке рішення і не могла його оскаржити.

Зараз вона звернулася до суду про поновлення термінів розгляду справи.

Адвокатка Людмила Опришко, ГО «Платформа прав людини», зазначає, що в цій ситуації подання на відновлення термінів розгляду – це перше, що має робити народна депутатка або її адвокати.

Як і будь-яка особа, яка опинилася в аналогічній ситуації: «Якщо людина не була присутня в суді, не отримувала повісток до суду і не отримувала копії рішень опісля – то це реально довести в суді, оскільки копії рішень видаються під розпис».

Також адвокатка зазначає, що подружжя Шевцових добре відоме у колі медіа-юристів, оскільки активно подає позови проти ЗМІ: лише 30 липня Верховний суд ухвалив остаточне рішення у справі Альони Шевцової проти видання Mind.ua, у якому відхилив її позовні вимоги до видання.

Читайте також: «Бродячая живность»: офіцер Нацполіції Євген Шевцов публічно образив народну депутатку

«Оскільки позивач є чиновником високого рангу, а отже, має бути терпимим до критики, то такі позови проти ЗМІ та депутатки, плюс досить висока сума відшкодування, можуть бути потрактовані як тиск на політиків та ЗМІ з метою зменшити кількість критичних висловлювань на свою адресу», – наголосила адвокатка.  

Чому виник конфлікт між Шевцовим та Устіновою?

Устінова стала ініціаторкою звернення групи депутатів до тодішнього очільника МВС Арсена Авакова із вимогою провести службове розслідування, пов’язане з активами сім’ї Шевцова. У відповідь на це Шевцов опублікував у фейсбуку допис, у якому назвав депутатку «тупою вівцею, мавпою, бродячою живністю, розумово відсталим опудалом». Устінова тоді відреагувала на такі образи коментарем, що «така людина недостойна носити звання офіцера». 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті