Головна Анонси «Портрет підприємиці в Україні»: презентація дослідження, 12 липня

«Портрет підприємиці в Україні»: презентація дослідження, 12 липня

1
172
«Портрет підприємиці в Україні»

12 липня із 14:00 по 15:40 пройде публічна зустріч «Підсилення економічної спроможності українських підприємиць». Під час якого представлять результати дослідження щодо поточного стану та перспектив розвитку жіночого підприємництва «Портрет підприємиці в Україні».

Аналіз проведено в рамках ініціативи WomenBizDays, яка реалізується Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Дослідження реалізовувалось шляхом індивідуальних інтерв’ю та опитування з власницями бізнесу в різних сферах економіки.

Результати демонструють ситуацію у наступних напрямах:

  • бар’єри та можливості участі жінок в економіці;
  • економічну участь внутрішньопереміщених осіб;
  • нові реалії через обмеження внаслідок пандемії CОVID-19 – особливості роботи онлайн та доступу до віддалених робочих місць;
  • гендерно чутливі системи соціального захисту.

Участь у заході візьмуть Вікторія Довжик, депутатка Львівської міської ради, радниця мера Львова, Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі, керівниця ініціативи WomenIn, представники й представниці МФО «Рівні можливості», підприємниці та учасниці проектів підтримки економічної спроможності жінок.

Подія пройде на платформі Zoom. Для участі потрібна реєстрація.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси