Головна Статті Праця жінок і Стамбульська конвенція: підбірка текстів

Праця жінок і Стамбульська конвенція: підбірка текстів

0
298

50%» пропонує добірку найцікавіших гендерних матеріалів з українських ЗМІ про працю жінок, Стамбульську конвенцію та інші гендерні питання. Публікуємо короткі уривки із текстів.

Коли жінки зароблятимуть як чоловіки?, BBC Україна

Активістки кажуть, що знадобиться 100 років, щоби подолати розрив у зарплатах між чоловіками та жінками у Британії, розповідає кореспондент ВВС News Деніел Вайнрайт.
За їхніми підрахунками, якщо порівняти жіночі та чоловічі середні річні зарплати в Британії, то вийде, що з 10 листопада і до кінця 2017 року жінки працюють безкоштовно, – настільки великим є розрив.

100 жінок: ті, що шиють для NASA, BBC Україна

Без кравчинь багато ключових космічних місій NASA могли просто не стартувати з Землі.
Жінки, що завжди лишаються за кадром, шиють критично необхідні компоненти для польотів у космос – від скафандрів для “Аполлона” до деталей марсоходів.

Как это работает. Организовать центр реабилитации для женщин, UpDate

Центр реабилитации “Точка опоры” уже семь лет помогает женщинам, пострадавшим от насилия в семье, а также нарко- и алкозависимым, которые хотят начать свою жизнь с чистого листа.

Центр может временно размещать на своей территории женщин с детьми, благодаря чему за время существования “Точки опоры” помощь от организации получили около 280 клиенток и более 65 детей.

6 кошмаров о Стамбульской конвенции: что снится депутатам, праворадикалам и верующим, UpDate

11 мая 2011 года в столице Турции была принята Конвенция Совета Европы о предотвращении и борьбе с насилием в отношении женщин и домашним насилием или так называемая “Стамбульская конвенция”.

Свою историю документ начинает еще в 2008 году. Тогда Комитет Министров Совета Европы, ознакомившись с отчетами стран по количеству насильственных действий в отношении женщин, пришел к выводу: функционирующих законов стран-членов Совета Европы недостаточно, чтобы решить проблему насилия и дискриминации, а соответственно нужно создать международный документ и стандарты по предотвращению и наказанию за насильственные действия.

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті