Головна Статті Прем’єр-міністр Іспанії пообіцяв заборонити проституцію в країні

Прем’єр-міністр Іспанії пообіцяв заборонити проституцію в країні

2
68
Педро Санчес
Педро Санчес

Під час зустрічі із прихильниками партії, прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес пообіцяв криміналізувати проституцію, нагадавши, що ця практика поневолює жінок. Про це пише BBC.

У 2019 році партія Педро Санчеса опублікувала обіцянку щодо заборони проституції у своєму виборчому маніфесті. У документі проституцію називали одним із найжорстокіших аспектів фемінізації бідності та однією з найгірших форм насильства щодо жінок.

Противники закону про заборону проституції кажуть, що легальна робота зробила життя жінок, які працюють у цій сфері, безпечнішим.

Читайте також: На амбразурах: як політикині протидіють секс-бізнесу

На початку року про розробку закону про заборону проституції також говорила віцепрем’єрка Іспанії Кармен Кальво.

Кальво зазначила, що  проституція напряму пов’язана з торгівлею людьми, а отже, є неприйнятною, і запросила до співпраці всі політичні партії, які поділяють її позицію.

Проституція була декриміналізована в Іспанії в 1995 році, а в 2016 році ООН оцінила секс-індустрію країни в 3,7 млрд євро. У дослідженні ООН 2011 року Іспанія фігурує як третій за величиною центр проституції у світі, після Таїланду та Пуерто-Ріко.

Читайте також: Секс-робота чи рабство: як проституція розколює феміністичний рух

Нині проституція у країні не регулюється, також не передбачено покарання для тих, хто пропонує платні сексуальні послуги за власним бажанням, якщо вони не відбуваються у громадських місцях.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті