Головна Статті Прем’єр-міністром Японії уперше може стати жінка

Прем’єр-міністром Японії уперше може стати жінка

0
342
Санае Такаїті
Санае Такаїті

Колишня міністерка внутрішніх справ Японії Санае Такаїті може стати наступною прем’єр-міністеркою країни.

Її кандидатуру підтримали більшість політиків, пише Reuters.

Чинний прем’єр Йосіхіде Суґа минулого тижня подав у відставку. При цьому він звернув увагу, що наприкінці вересня у країні відбудуться вибори очільника Ліберально-демократичної партії Японії, і, на його думку, керівник партії найімовірніше стане і новим прем’єр-міністром.

Читайте також: Сиди мовчки: У Японії керівна партія зробила сексистську заяву

Відомо, що колишня міністерка внутрішніх справ Японії Санае Такаїті стане однією з двох жінок, які претендують на посаду прем’єра. Якщо вона виграє, то стане першою жінкою на цій посаді.

Такаїті заручилася підтримкою 20 депутатів провладної Ліберально-демократичної партії Японії. Також Такаїті має підтримку Абе Сіндзо, колишнього прем’єр-міністра Японії, попередника Йосіхіде Суґа. Така публічна підтримка політикині додає їй значних шансів на перемогу.

Сейко Нода
Сейко Нода

Інша жінка, яка братиме участь у виборах на посаду прем’єра, це Сейко Нода. Вона раніше обіймала посаду міністра внутрішніх справ, має досвід роботи у сфері захисту та розширення прав і можливостей жінок. Сейко Нода хотіла балотуватися на пост керівника Ліберально-демократична партії у 2015 році, але тоді їй не вистачило голосів для участі у виборах.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті