Головна Анонси Презентація дослідження «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні»: 12 листопада

Презентація дослідження «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні»: 12 листопада

2
1,191

12 листопада будуть оприлюднені підсумки дослідження «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні». Переглянути круглий стіл можна буде у прямому ефірі.

«Оскільки криза коронавірусу є глобальною і матиме довгостроковий вплив, передусім на становище жінок та дівчат в Україні, важливо в цій ситуації дослідити, з якими викликами стикаються жінки, як криза вплинула на реалізацію і захист прав жінок та забезпечення гендерної рівності в Україні», – йдеться в анонсі події.

Мета дослідження – ідентифікувати виклики та сформулювати рекомендації щодо поліпшення становища жінок і дівчат в умовах та за наслідками COVID-19 в Україні у сфері трудових та сімейних відносин.

Коли: 12 листопада, об 11.00

Де: онлайн із трансляцією в Фейсбуку

Дослідження підготувала Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у партнерстві з Урядовою уповноваженою з гендерної політики та МФО «Рівні можливості» у Верховній Раді. Публікація здійснюється в рамках проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси