Головна Статті Продюсерська компанія Гілларі Клінтон профінансує фільм про воєнні злочини росіян в Україні

Продюсерська компанія Гілларі Клінтон профінансує фільм про воєнні злочини росіян в Україні

1
440
Челсі та Гілларі Клінтон на прем’єрі документального серіалу Apple «Gutsy», вересень 2022 року в Торонто

Продюсерська компанія HiddenLight Productions профінансує документальний фільм про фонд «За справедливість» Джорджа й Амаль Клуні (Clooney Foundation for Justice). Фонд подружжя Клуні розслідує воєнні злочини росіян в Україні.

Співзасновниками продюсерської компанії, яка ініціює фільм, є Гілларі Клінтон, актор Сем Бренсон і Челсі Клінтон. Про це пише The Hollywood Reporter.

Робоча назва фільму — «Ластівки повернуться». У стрічці розкажуть про роботу Анни Нейстат — правозахисниці й кандидатки юридичних наук, яка працює у фонді подружжя Клуні, розслідуючи злочини російських окупантів в Україні.

Режисеркою фільму стане Лора Ворнер. Вона разом із Нейстат їздила в зону бойових дій в Україні й збирала свідчення від постраждалих українців про злочини росіян.

«Я не вважаю «Ластівки повернуться» фільмом про війну. Це справжній кримінальний трилер, дія якого розгортається в розпал колосального військового конфлікту», — прокоментувала майбутній фільм Лора Ворнер.


Читайте також: Куди звертатися постраждалим від сексуального насильства — поради адвокатки


Гілларі Клінтон додала: «Ніщо не може стерти трагічні події в Україні або повернути близьких, але показуючи світові важку роботу Анни та її команди, ми будемо вимагати відповідальності за руйнівний конфлікт, який продовжує там розгортатися».

Фонд «За справедливість» Джордж і Амаль Клуні створили у 2016 році. Він підтримує команди юристів-правозахисників, які збирають докази для притягнення до відповідальності винних у воєнних злочинах відповідно до принципу «універсальної юрисдикції». Згідно з ним, воєнний злочин є злочином проти людяності й карається в будь-якій точці світу.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті