Головна Анонси Програма для підприємиць «Початок», дедлайн 30 листопада

Програма для підприємиць «Початок», дедлайн 30 листопада

1
686

Українки мають змогу отримати до 8 тисяч доларів грантової підтримки на розбудову власного бізнесу.

Такі можливості дає програма «Початок», яка має на меті покращити бізнес-навички українських жінок та допоможе їм запустити чи розвинути власну справу.

Після завершення навчання 200 учасниць отримають по 3 000 доларів на розвиток бізнесу. Дві фіналістки проєкту, які матимуть найвищі бали від журі за свої бізнес-проєкти, додатково отримають по 5 000 доларів.

«Кожен другий малий бізнес у 2023 році відкривають жінки — лідерки з усіх регіонів запускають нові проєкти та створюють нові робочі місця, підтримуючи економіку. Навіть у цей непростий час мережа центрів Дія.Бізнес генерує дієві освітньо-грантові програми, що допомагають жінкам здійснювати свої підприємницькі мрії та надають їм необхідні ресурси для досягнення мети», — зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Як проходитиме навчання

Навчання проходитиме в офлайн- та онлайн-форматі з грудня 2023 року до лютого 2024 року. Онлайн-частина програми містить 4 освітні модулі: 

  • аналіз бізнес-моделі;
  • фінансове планування та управління;
  • створення бізнес-системи обслуговування;
  • цифрова трансформація малого й середнього бізнесу. 

Окрім цього, учасниці програми матимуть можливість відвідувати групові сесії з психологами, щоб віднайти мотивацію та набути впевненості в публічних виступах. Також підприємиці поглиблять знання про нетворкінг-мережу, яка є ефективним інструментом для розвитку бізнесу.

Офлайн-складник програми впроваджуватимуть центри підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Подати заявку на участь можна за посиланням до 30 листопада. За деталями звертайтеся на електронну пошту програми [email protected] 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси