Головна Анонси Програма підтримки жіночих ініціатив «Сила жінок», дедлайн 14 квітня

Програма підтримки жіночих ініціатив «Сила жінок», дедлайн 14 квітня

2
1,368
Сила жінок навчання для жінок

«Сила жінок» — це освітня грантова програма підтримки жіночих гуманітарних ініціатив, спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом в нових умовах. А також на вирішення нагальних гуманітарних потреб у громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок із різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні.

Основними компонентами програми є освітня, консультаційна, адвокаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України.

Кінцевий термін подачі заявок: 14 квітня 2024 року. Участь безкоштовна, згідно з відбором.

Заякви приймаються від:

  • активісток, волонтерок, громадських діячок;
  • представниць органів місцевого самоврядування;
  • соціально-відповідальних підприємиць (із фокусом на підприємиць, які мають статус ВПО/займаються виробництвом товарів першої необхідності).

Для участі у відборі потрібно подати заявку.

У межах проєкту:

150 жінок-лідерок та їх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.

50 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 114 тисяч гривень кожна. Загальний обсяг фінансування ініціатив у 2024 році — 5,7 мільйонів гривень. 

50 жінок-підприємиць отримають додаткові освітні можливості, експертні консультації щодо розвитку та масштабування власної справи, можливість представити свою продукцію для замовлення в рамках програми.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси