Головна Новини проекту Програма «Жінки-Лідерки» НДІ продовжує конкурс на заміщення вакансії координатора програми

Програма «Жінки-Лідерки» НДІ продовжує конкурс на заміщення вакансії координатора програми

0
596

Програма «Жінки-Лідерки» Національного Демократичного Інституту (NDI) продовжує конкурс на посаду Координатора Програми.

Основні обовязки: координувати та реалізовувати програмну діяльність, розробляти стратегічні програмні документи, налагоджувати та підтримувати комунікацію з програмними партнерами, готувати програмні бюджети та відстежувати бюджетні витрати, стежити за розвитком політичної ситуації в країні та демонструвати розуміння стосовно подій.

Вимоги: ступінь магістра в галузі політології, соціології, державного управління, зацікавлення в українських реформах, процесах досягнення ґендерної рівності, сильні аналітичні та управлінські навички, відмінні комунікативні навички, знання української та англійської мови. Попередній досвід у подібних проектах обов’язковий.

Зацікавлені заявники повинні надіслати резюме та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу: [email protected].

У темі листа потрібно вказати назву вакансії: Women’s Political Participation Program Officer

Зацікавлені заявники повинні надіслати резюме та мотиваційні листи англійською мовою електронною поштою на електронну адресу: [email protected].

Будь ласка, включіть у свою заявку контакти щонайменше трьох людей, які можуть вас порадити, як працівника та вкажіть у темі листа посаду – Women’s Political Participation Program Officer. 

НДІ пропонує конкурентний пакет винагороди та пільг. Фактична зарплата буде обговорюватися з успішними заявниками на підставі кваліфікації та досвіду.

Кінцевий термін:
Термін подання необхідних документів було продовжено до 27 листопада 2017 року (COB).
Лише вибрані кандидати будуть запрошені на письмовий тест 30 листопада та інтерв’ю 6 грудня 2017 року.

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залучення громадян до суспільних процесів.

В рамках розширеної програми «Жінки-лідерки» у березні 2017 року НДІ розпочав нову програму «Просування участі жінок в політиці та протидія сексизму в Україні» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування. Програма, яка триватиме впродовж наступних трьох років, спрямована на підвищення рівня політичної участі жінок в Україні, посилення їхнього лідерського потенціалу, створення ефективних міжпартійних коаліцій жінок та усунення негативного впливу ґендерних стереотипів.

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Новини проекту