Головна Анонси Публічна дискусія «Гендерна революція в українській дипломатії»: Київ, 28 березня

Публічна дискусія «Гендерна революція в українській дипломатії»: Київ, 28 березня

0
823

28 березня о 18:30 в America House Kyiv відбудеться публічна дискусія «Гендерна революція в українській дипломатії» за участю представників Міністерства закордонних справ України Євгенії Філіпенко, директорки департаменту міжнародних організацій та Володимира Сергієнка, директора департаменту менеджменту персоналу.

«Колись Мадлен Олбрайт заявила, що єдиним шляхом для жінки наблизитися до дипломатії було заміжжя із дипломатом. На щастя, ці часи вже давно в минулому не лише в світі, а й в Україні. Вже нині у нас найбільша кількість жінок, які очолюють дипломатичні представництва, за всю історію незалежності. Проте їх лише 6 серед 78 чинних послів. Ми поцікавимось у наших спікерів, чи чекати нам на жіночу революцію в МЗС та як може змінитися обличчя української дипломатії в найближчі 5 років», – йдеться в анонсі заходу.

Модераторка дискусії: Ірина Тишко, дослідниця гендерної політики в українській дипломатії.

Форму для реєстрації можна заповнити тут.

Де: America House вул. Пимоненка, 6, м. Київ

Коли: 28 березня о 18:30

Не забудьте взяти з собою паспорт або водійське посвідчення!

Захід організований проектом «Жінки – це 50% успіху України» та громадською організацією «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) за підтримки Національного Демократичного Інституту (НДІ) в Україні.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси