Головна Статті В Києві відбудеться Саміт перших леді та джентльменів

В Києві відбудеться Саміт перших леді та джентльменів

2
91
Олена Зеленська започатковує саміт перших леді та джентльменів у Києві

Уперше в історії відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів. Подію ініціює дружина Президента Олена Зеленська. Про це інформує пресслужба Офісу президента.

Саміт пройде 23 серпня напередодні Дня Незалежності України.

Планується, що під час заходу подружжя світових лідерів разом з експертами обговорять виклики, які постали перед країнами світу у зв’язку з пандемією COVID-19. Зокрема, йдеться про доступ до медичних послуг та впровадження програм ментального здоров’я, майбутнє системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

Читайте також: Перша леді: робота чи привілей?

«Із нетерпінням чекаю на зустріч. Вірю, що саміт започаткує гарну традицію та нову платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед нашими країнами», – наголосила Олена Зеленська.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що ініціатива першої леді України дасть змогу регулярно обмінюватися досвідом, а також координувати зусилля у втіленні спільних проєктів.

Читайте також: G7 як остання крапля: дружинам світових лідерів слід відмовитися від поїздок із чоловіками

«Дружини лідерів і чоловіки лідерок держав відіграють важливу роль у своїх країнах. Водночас міжнародна співпраця перших леді та джентльменів ніколи не була системною. Україна взяла на себе ініціативу та вперше в історії створює такий загальний міжнародний майданчик», – зауважив Дмитро Кулеба.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті