Головна Статті Саперка Марина Островська під обстрілами розміновувала Херсонщину

Саперка Марина Островська під обстрілами розміновувала Херсонщину

1
1,081

Капітанка поліції Марина Островська працює у вибухотехнічній службі поліції Черкащини вже два з половиною роки. Освоїла фах вибухотехніка та очищає землю від російських смертоносних боєприпасів. Про це розповідає Національна поліція України.

Після деокупації Херсонщини у складі зведеного загону поліцейських Марина Островська розміновувала території, допомагаючи місцевим мешканцям та мешканкам якнайскоріше повернутися у свої домівки. Під час роботи вони кілька разів потрапляли під мінометний обстріл росіян.

«Найчастіше доводилося мати справу з протипіхотними та протитанковими мінами, — розповідає Марина. — Розміновували, прощупуючи крок за кроком небезпечну територію. Це командна робота, треба бути максимально уважною та зосередженою, виважено робити кожен крок, адже від цього залежить твоє життя і життя колег».


Читайте також: Можливості для жінок: як війна змінює ринок праці в Україні


У складі вибухотехнічної групи Марина оглядала та розміновувала територію заводу, де дислокувалися ворожі підрозділи, а також будинки місцевих мешканців.

«Люди, які хотіли повернутися у свої домівки, зверталися до нас за допомогою, адже росіяни, тікаючи, залишали в помешканнях смертельні «сюрпризи», – розповідає поліцейська.

Після відрядження на Херсонщину Марина продовжує нести службу на Черкащині. Займається знешкодженням виявлених боєприпасів. Цього разу жінка разом із колегами знищувала російську реактивну гранату РПГ-30 «Крюк».

За проявлену мужність та самовідданість поліцейська відзначена державною нагородою — медаллю «Захисник Вітчизни»

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті