Головна Статті Секретар РНБО назвав слово «гендер» ідеологічним антихристиянським штампом

Секретар РНБО назвав слово «гендер» ідеологічним антихристиянським штампом

0
887

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов на засіданні IV Всеукраїнського Форуму Сім’ї 1 березня виступив проти «сотні гендерів» у законодавстві й за побудову України на «вічних євангельських цінностях». Про це повідомляє «Українська правда».

«Міцна повноцінна сім’я, що здатна народити дітей, – сьогодні стає одним з найважливіших факторів національної безпеки, від якого залежить виживання та  майбутнє нашої країни”, – додав секретар РНБО.

За його словами, сьогодні «прикриваючись захистом прав людини, суспільству нав’язують ідеологічний антихристиянський штамп».

«Ми повинні прибрати ідеологеми з наших законів, відновивши використання терміну “стать” замість нав’язаного нам штучного терміну “гендер”», – наголосив Турчинов.

Читайте також: В Україні активізувалися антигендерні рухи. Вони вимагають звільнити гендерну уповноважену

Турчинов вказав, що для збереження України та українського народу від руйнації та деморалізації є лише один історичний досвід — «будувати країну на вічних євангельських цінностях».

«Лише цей крок є єдиним можливим для величі та процвітання», — вказав секретар РНБО.

Він підкреслив, що сім’я — це союз чоловіка і жінки, й спроба підмінити в українському законодавстві ті «споконвічні дві статі сотнями вигаданих гендерів» — «це порушення Конституції, християнської моралі та є наступом на традиційні для нашої країни цінності».

Читайте також: Зоряне небо над головою і рускій мір всередині нас

На початку грудня 2018 Турчинов виступив проти Стамбульської конвенції й розкритикував уповноважену з гендерної політики.

50%

 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті