Головна Статті Секретаря міськради звільнили за сексизм і образи депутатки

Секретаря міськради звільнили за сексизм і образи депутатки

3
1,169
Юлія Юзефович, Юрій Сарапійчук, Коростишівська міськрада

Секретаря Коростишівської міськради Житомирської області Юрія Сарапійчука звільнили з посади за образливі та сексистські висловлювання щодо депутатки Юлії Юзефович. Про це пише 24tv.

Голова фракції «Голос» у Коростишівській раді Юлія Юзефович написала звернення на звільнення секретаря. У ньому зазначено, що Сарапійчук порушив загальні правила етичної поведінки посадових осіб.

Звернення розглянули на черговій сесії Коростишівської міської ради 19 квітня. 

«За» проголосували 15 депутатів, 5 не брали участі в голосуванні, ще 7 були відсутні. Відповідне рішення вже опублікували на сайті Коростишівської міської ради.

Читайте також: Суд за сексизм: відбулося перше засідання у справі Ірини Нижник


«“Дебілка, ідіотка, не людина…Пішла вон, у тебе висохлі мозгі…Ти скандалістка, інтригантка…Але я вас поважаю як жінку”. Це цитати Юрія Сарапійчука, тепер уже колишнього секретаря Коростишівської міськради на адресу Юлії Юзефович, голови фракції “Голосу” у міській раді», – так описала цю історію народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун.

Також вона наголосила, що пишається тим, що депутатка від «Голосу» змогла відстояти себе.

«Зазвичай, коли чиновники та депутати публічно принижують жінок, мер і міськрада реагують мляво. Навіть депутата Верховної Ради притягти до відповідальності за сексизм та зневагу до людської гідності вкрай складно. Але я дуже рада, що Юлія Юзефович відстояла себе. Сподіваюся, це стане прикладом, і надалі за сексизм народні обранці платитимуть посадами та репутацією. Пишаюся, що в команді “Голосу” є такі круті жінки!», – прокоментувала народна депутатка.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті