Головна Статті Серед безробітних Кіровоградщини 60% жінок

Серед безробітних Кіровоградщини 60% жінок

0
502

У жовтні 2017 року рівень працевлаштування серед жінок на Кіровоградщині є нижчим, ніж серед чоловіків. Про це повідомляє місцевий сайт «З перших вуст».

У Кіровоградській області серед зареєстрованих безробітних домінують жінки (60,2%), за місцем проживання – кожен другий мешканець сільської місцевості.

Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили на Кіровоградщині сягнув позначки один до чотирьох. Тобто, за статистичними даними, на одну вакансію претендували чотири особи, повідомляють у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості. 

Станом на 1 жовтня 2017 року за сприяння служби зайнятості роботу шукали 12,3 тис. безробітних, до уваги яких у базі даних вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 3,1 тис.

Нагадаємо, середньомісячна зарплата чоловіків в Україні перевищує зарплату жінок на 26,6%.

Згідно з даними Держстату, впродовж першої половини 2017 працівник-чоловік в Україні в середньому заробляв 7779 гривень на місяць. Жінка – лише 6243 гривні.

Згідно з результатами дослідження Програми розвитку ООН (UNDP), зараз в Україні економічно зайнятими є 52% жінок у віці 15-70 років та 62% чоловіків.

Серед роботодавців – лише 32% жінок. Освіта – єдина галузь, якою керують переважно жінки – 69%. В решті галузей українки здебільшого стикаються з так званою «скляною стелею» – коли жінка приречена працювати на нижчій посаді лише через те, що вона жінка.

фото – linkedin

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті