Головна Статті Серед кандидатів у депутати до Баранинської ОТГ жінки становлять лише третину. Від Наливайченка – самі чоловіки

Серед кандидатів у депутати до Баранинської ОТГ жінки становлять лише третину. Від Наливайченка – самі чоловіки

0
683

На перших виборах до Баранинської сільської об’єднаної територіальній громади Ужгородського району зареєстровано 158 кандидатів – 103 чоловіки та 51 жінка. За посаду голови Баранинської ОТГ змагатимуться троє чоловіків та одна жінка.

Про це йдеться у результатах аналізу Громадянської мережі «Опора» гендерного складу кандидатів у депутати, висунутих місцевими організаціями політичних партій.

За партійними списками зареєстровано 98 кандидатів, які балотуються від десяти політичних сил. З них 35 кандидатів – це жінки і 63 кандидати – чоловіки.

Найбільш незбалансованим за гендерною ознакою є список партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», де усі вісім кандидатів у депутати – чоловіки.

Радикальна партія Олега Ляшка висунула 13 кандидатів у депутати, з яких вісім кандидатів – жінки, п’ять – чоловіки.

Кандидатами у депутати від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» є десять жінок та 16 чоловіків.

Крім цього, Баранинська сільська виборча комісія зареєструвала від ВО «Батьківщина» – десять жінок та 14 чоловіків, від партії «Наш край» – три жінки та сім чоловіків, від партії «Єдиний Центр» – одну жінку та п’ять чоловіків, від Об’єднання «Самопоміч» – одну жінку та чотири чоловіка, від Аграрної партії України – одну жінку та двох чоловіків, від партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» – одну жінку та одного чоловіка.

Один висуванець-чоловік балотується від партії «За життя».

Серед 56 кандидатів у депутати, які балотуються шляхом самовисування, зареєстровано 16 жінок та 40 чоловіків.

Баранинська ОТГ стане шостою за ліком і третьою сільською за статусом об’єднаною територіальною громадою Закарпаття в компанії з Тячівською, Перечинською та Іршавською міськими і Вільховецькою та Полянською сільськими ОТГ.

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті