Головна Анонси Школа політичної участі для дівчат і жінок із інвалідністю «Лідерка»

Школа політичної участі для дівчат і жінок із інвалідністю «Лідерка»

1
588

«Лідерка» — це школа політичної участі для дівчат і жінок із інвалідністю, яка була започаткована у 2019 році громадською організацією «Fight For Right». Цього року вперше офлайн-школа «Лідерка» відбудеться за кордоном. Тож для участі в офлайн школі учасницям необхідно мати документи для виїзду за кордон.

Як відбуватиметься навчання?

Навчання у школі складатиметься із двох частин. Спершу ви подаєте заявку на онлайн-модуль, де здобудете базові знання у сфері захисту прав людини та громадсько-політичної участі.

Після успішного проходження онлайн-модуля та виконання поставлених завдань 15 найактивніших та найвмотивованіших із вас будуть запрошені до офлайн-модулю, де ви отримаєте міжнародний досвід від спікерок у Європі.

40 учасниць отримають доступ до онлайн-курсу школи «Лідерка», на якому здобудуть базові знання у сфері захисту прав і політичної участі.

15 учасниць, які прослухають усі лекції та виконають усі завдання онлайн-курсу, а також знімуть відео на тему «Що я хочу змінити в країні?», будуть запрошені до офлайн-модулю школи та матимуть змогу навчатися у найкращих і найуспішніших тренерок і лекторок.

5 учасниць, які матимуть найвищі бали на фінальному екзамені, отримають стипендію на стажування у центральних органах влади, громадських, міжнародних організаціях чи великих компаніях, або отримають можливість продовжити навчання. Можливо, наступна лідерка, яка зможе скористатися цією унікальною нагодою, – це саме ти?

Критерії відбору:

  • бажаний вік 17-30 років (не є вирішальним фактором при відборі, головне мати достатньо мотивації для навчання);
  • мінімальний досвід громадського активізму;
  • бажання боротися за свої права та змінювати Україну на краще;

Оголошення результатів відбору – 22 травня 2023 року.

Подати заявку на школу «Лідерка» можна за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань щодо участі звертайтеся до координаторки школи Валерії на імейл [email protected] з інших питань: [email protected]

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси