Головна Статті Шосту облраду в Україні очолила жінка: головою ради Київщини стала Наталія Гунько

Шосту облраду в Україні очолила жінка: головою ради Київщини стала Наталія Гунько

0
249
Наталія Гунько, голова Київської обласної ради
Наталія Гунько

Головою Київської обласної ради стала Наталія Гунько з фракції «Слуга народу», повідомляє Інтерфакс-Україна.

Одним із її заступників обрали також жінку – представницю «Європейської солідарності» Тетяну Семенову, другим – став чоловік, представник партії «За майбутнє» Ярослав Добрянський.

«Для мене велика честь і відповідальність очолити Київську обласну раду. Дякую за довіру обласним депутатам і виборцям, які мене обрали!», – написала Гунько на своїй сторінці в Facebook.

Вона висловила надію і закликала всіх депутатів облради «почути потреби жителів області і почати шляхом відкритого діалогу працювати на користь Київщини».

За інформацією руху «Чесно», рішення про обрання Гунько облрада прийняла одноголосно в присутності 58 депутатів.

Як повідомлялося, голову Київської обласної ради Олександра Склярова у вівторок, 27 квітня, на позачерговій сесії відправили у відставку. За це рішення проголосували 59 депутатів з 60 присутніх.

Наталія Гунько – юристка, працює юрисконсульткою в ТОВ «Гільдія права». Це вже друга її каденція в обласній раді: у 2015 році обиралася від Радикальної партії Олега Ляшка, входила до екологічної комісії. На місцевих виборах – 2020 була №3 у списку партії «Слуга народу».

Читайте також: Від Чернігова до Львова: уже чотири облради очолили жінки

Нагадаємо, це вже шоста облрада в Україні, яку очолила жінка. Хмельницьку обласну раду очолює Віолета Лабазюк, Львівську – Ірина Гримак, Чернігівську – Олена Дмитренко, Миколаївську – Ганна Замазєєва, а Запорізьку – Олена Жук.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті