Головна Статті Шведська міністерка про Угорщину: «Така політика шкодить автономії, за яку жінки боролися десятиліттями»

Шведська міністерка про Угорщину: «Така політика шкодить автономії, за яку жінки боролися десятиліттями»

0
643

Угорщина викликала посла Швеції до Міністерства закордонних справ після того, як шведська міністерка заявила, що нова сімейна політика Будапешта «пахне 1930-ми роками».

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на The Local.

Реагуючи на новий 7-пунктний «план дій із захисту сім’ї», який оприлюднив правий прем’єр-міністр Віктор Орбан, міністр соціальних справ Швеції Анніка Страндхол (на фото) написала у Twitter, що план «пахне 30-х роками» і що «події в Угорщині тривожать».

«Тепер Орбан хоче мати більше «справжніх» угорських дітей. Така політика шкодить автономії, за яку жінки боролися десятиліттями», – сказала Страндхолл.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що шведському послу пояснили, що такі коментарі є «не прийнятними».

«Угорщина витрачає гроші на сім’ї, а Швеція витрачає їх на мігрантів», –- сказав Сійярто.

Нова сімейна політика була деталізована Орбаном у його виступі минулого тижня. Вона спрямована на боротьбу зі стрімким падінням населення Угорщини.

Нові заходи передбачають безпроцентне житло та сімейні кредити на автомобілі, а також звільнення жінок від податку на прибуток після народження четвертої дитини.

«Це – а не імміграція – відповідь угорського народу», – сказав Орбан.

Швеція стала на бік Європейської комісії у позові проти Угорщини в Європейському суді, поданому через недотримання Будапештом європейського законодавства у сфері надання притулку та процедури повернення мігрантів.

Угорський уряд стверджує, що «промігрантські організації, фінансовані з-за кордону» разом зі шведським послом в Угорщині лобіюють свої власні інтереси.

50%

 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті