Головна Анонси Спеціальна подія Українського жіночого конгресу в Полтаві, 5 квітня

Спеціальна подія Українського жіночого конгресу в Полтаві, 5 квітня

1
1,651

Український жіночий конгрес проведе спеціальну подію «Шлях до відновлення: участь жінок на місцевому рівні». Захід відбудеться 5 квітня в Полтаві.

Дискусія присвячена викликам повномасштабної війни, перспективам та стратегії пост-воєнної відбудови та дієвій участі жінок у процесах відновлення України.

У межах події обговорять такі теми:

  • лідерство жінок на місцях, нові виклики для громад;
  • нові виклики для громадянського суспільства та участь жінок у житті громад;
  • економічна участь жінок у відбудові.

До дискусій запросили представників і представниць місцевої влади усіх рівнів включно з головами ОВА, бізнесу, громадських організацій, народних депутатів, міністрів. Участь у заході також підтвердили посли кількох європейських держав і представники ООН в Україні.

Щоб зареєструватися для участі в події, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Спеціальна подія «Шлях до відновлення: участь жінок на місцевому рівні» транслюватиметься наживо на офіційному сайті Українського жіночого конгресу, а також на сторінках у соцмережах.

Заявки приймають до 30 березня 2024 року. Будь ласка, зверніть увагу, що заповнення реєстраційної форми не гарантує запрошення на захід. Організатори заходу не покривають проїзд та проживання, а також не відшкодовують жодних витрат, пов’язаних із участю у заході. 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси