Головна Статті Стала за діджейський пульт: міністерка культури Естонії долучилася до збору коштів для України

Стала за діджейський пульт: міністерка культури Естонії долучилася до збору коштів для України

3
433
Хейді Пурга під час акції Rave for Ukraine
Хейді Пурга під час акції Rave for Ukraine 

Посольство Естонії у Великій Британії організувало у лондонському клубі Fabric благодійний захід Rave for Ukraine. Однією із діджейок події стала міністерка культури Естонії Хейді Пурга.

Як зазначають організатори, усі кошти від продажу квитків передадуть на допомогу українським дітям.

«Кожна можливість зробити свій внесок у перемогу та відбудову України є дуже важливою, — прокоментувала Хейді Пурга. — Цією благодійною акцією ми підтримали тих дітей в Україні, які постраждали від жахів війни, втратили батьків, дні чи навіть місяці провели в бомбосховищах і бачили зруйновані домівки. Я навіть не можу уявити, через що вони пройшли. Ці переживання обов’язково матимуть руйнівний вплив на їхнє психічне здоров’я. Ми робимо все можливе, щоб війна закінчилася перемогою України, і ця прекрасна країна отримала шанс продовжувати процвітати».

За попередніми підрахунками, на події вдалося зібрати 32 000 євро. Гроші передадуть благодійній організації Gen.Ukrainian, що організовує табори для оздоровлення дітей, які постраждали на війні.

Що відомо про міністерку культури Естонії?

Хейді Пурга
Хейді Пурга

Хейді Пурга працювала ведучою і редакторкою Естонської національної телерадікорпорації (ERR), була головною продюсеркою пісенного конкурсу Eurolaul, який відбирає учасників на Євробачення. Брала участь як суддя у музичному шоу талантів Eesti otsib superstaari.

2014 року Хейді Пурга вступила в Партію реформ. За результатами парламентських виборів 2015 року була обрана депутаткою парламенту. 2019 року знову її переобрали як депутатку на парламентських виборах.

Із 17 квітня 2023 року — міністерка культури в уряді Каї Каллас.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті