Головна Новини проекту Ставлення до жіночої політичної участі в Україні – Дослідження (Лютий 2016)

Ставлення до жіночої політичної участі в Україні – Дослідження (Лютий 2016)

0
1,255

Національний Демократичний Інститут за підтримки Національного фонду розвитку демократії (NED) , Міністерства міжнародних справ Канади (GAC) та уряду Швеції провів дослідження ставлення до жіночої політичної участі в Україні . Ключовими питаннями стали ставлення самих жінок до політичного життя і проблема гендерного балансу в органах влади.

В рамках національного опитування в період з 15 квітня по 15 травня 2015 року та з 28 листопада 2015 року з по 5 cічня 2016 року було проведено в загальній кількості понад 12 тисяч інтерв’ю . Крім того, проводилися глибинні інтерв’ю з жінками, які планували балотуватися , балотувалися але не виграли , і з тими , хто виграв вибори . Були визначені регіони з найбільшим представництвом жінок в міських, районних і обласних радах , а також досліджено дотримання гендерної квоти у партійних списках.

Результати досліджень, серед іншого, говорять про те, що більшість респондентів не асоціюють жінок з політичним життям , а також те, що жінки більше, ніж чоловіки, асоціюються з сімейною сферою. У той же час жінки, що займаються політикою , виявляють активну громадсько-соціальну позицію і наголошують на необхідності збільшення гендерної квоти до 50%.

Більше публікацій
Більше публікацій Новини проекту