Головна Анонси Стипендія для дослідження гендерних питань, дедлайн 20 квітня

Стипендія для дослідження гендерних питань, дедлайн 20 квітня

3
871

Центр східноєвропейських та міжнародних досліджень (ZOiS) у Берліні пропонує стипендії на 2024-2025 роки. Такі пропозиції для українських стипендіатів/-ок пропонуються в межах проекту Ukraine Research Network@ZOiS (UNET), що фінансується Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

ZOiS присуджує до трьох стипендій українським науковцям та науковицям. Метою проекту Ukraine Research Network@ZOiS (UNET) є стимулювання досліджень в Україні та зміцнення зв’язків у спільноті українських науковців.

ZOiS запрошує подавати заявки на інноваційні дослідницькі пропозиції як для дисциплінарних, так і для міждисциплінарних проєктів, зосереджених на таких темах:

Тема 1: Гендер і війна в Україні (Gender and War in Ukraine)

Тема 2: Українська дослідницька інфраструктура та людський капітал: вплив війни (Ukrainian Research Infrastructure and Human Capital: The Impact of War)

Стипендіатів/-ок запрошують працювати над їхніми дослідницькими проєктами у співпраці з командою ZOiS та брати участь у дискусіях із зацікавленими сторонами.

Хто може подавати заявки?

Українські науковці та науковиці, які працюють в університетах, науково-дослідних інститутах, аналітичних центрах.

Стипендії призначаються на термін до 12 місяців. Стажування розпочнеться з 1 вересня 2024 року.

Українські стипендіат(к)и проживатимуть і працюватимуть за межами України та час від часу їздитимуть до Берліна для участі в мережевих зустрічах та інших заходах (якщо дозволяють обставини).

Аплікаційний пакет складається з аплікаційної форми та резюме зі списком публікацій.

Будь ласка, надішліть свій пакет документів у вигляді одного PDF-файлу до 20 квітня 2024 року виключно електронною поштою на job(at)zois-berlin(dot)de.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси