Home Статті Світлана Заліщук стала радницею прем’єр-міністра з питань зовнішньої політики

Світлана Заліщук стала радницею прем’єр-міністра з питань зовнішньої політики

0
171

Світлана Заліщук, народна депутатка попереднього VIII скликання, розпочала роботу штатною радницю прем’єр-міністра України з питань зовнішньої політики. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуку.

У команді прем’єра вона відповідатиме за підготовку його міжнародних зустрічей та міжнародних візитів у тісній координації з МЗС та віце-прем’єром Дмитром Кулебою. Її завдання: успішні контакти голови уряду, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами.

Пояснюючи своє рішення приєднатися до команди прем’єра, Світлана процитувала слова Вацлава Гавела: «Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу».

Також Заліщук зауважила, що з Олексієм Гончаруком товаришує з домайданних часів.

«Вірю в наміри й цінності цієї людини. Хочу допомогти й посилити його на зовнішньо політичному фронті», – написала вона.

Світлана підкреслила, що для неї є важливим, що Гончарук наголошує на тому, що європейська та євроатлантична інтеграція – це частина політичного ДНК України і головний орієнтир реформ нового уряду.

«Цей уряд, як на мене, має одну принципову відмінність від попередніх. І це не вік, хоча він і наймолодший в історії країни. Цей уряд формувався не за квотним принципом від монополістів. Поки це ще не результат звільнення країни від тотального впливу монополістів, але це передумова, яка дає Україні такий шанс», – відзначила вона.

Світлана Заліщук була народною депутаткою Верховної Ради України VIII скликання від Блоку Петра Порошенка (2014 – 2019 роки). Була членкинею міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти».

У лютому 2019 року разом з тодішніми нардепами Мустафою Найємом та Сергієм Лещенком заявила про вихід із БПП. Балотувалася на парламентських виборах 2019 року як самовисуванка по округу округ № 199 на Черкащині, однак вибори програла.

50%

 

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті