Головна Статті Світові лідерки підтримали Україну після масованої ракетної атаки

Світові лідерки підтримали Україну після масованої ракетної атаки

3
812

Політикині різних країн висловили підримку Україні та вкотре закликали інші країни підтримувати українців у боротьбі проти Росії. Це сталося після того, як 2 січня Росія масовано атакувала ракетами Україну. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що ворог запустив 99 ракет різних типів.

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі після масованої ракетної атаки Росії на українські міста висловила солідарність із Україною. Про це Зурабішвілі написала у соцмережі Х.

Саломе Зурабішвілі
Саломе Зурабішвілі

«У той час, як ми входимо в новий рік, Росія розпочинає 2024 рік із невпинних, невиправданих нападів на цивільне населення і життєво важливу інфраструктуру в Україні. Наші думки з Україною, і Грузія солідарна з нею в цей час, який мав би бути святковим», — написала Зурабішвілі.

Президентка Молдови Мая Санду також підтримала Україну. Санду наголосила, що безперервна міжнародна підтримки України є надзвичайно важливою.

Мая Санду
Мая Санду

«На початку 2024 року жорстокі атаки Росії на українські міста продовжуються, спричиняючи смерть і руйнування. Молдова рішуче засуджує цю агресію і твердо стоїть на боці України», — написала Санду у соцмережі Х. 

 

Президентка Словаччини Зузана Чапутова засудила масовану атаку РФ по містах і селищах України 2 січня.

Зузана Чапутова
Зузана Чапутова

«Ще один рік, ще одне звірство. Росія випустила рекордну кількість ракет і безпілотників по містах і селищах України, щоб тероризувати мирне населення. Найкращий спосіб гарантувати, що агресія Москви не продовжиться ще наступного року, це надати Україні засоби, необхідні для самозахисту», — написала вона в соцмережі Х.

Амбасадорка США в Україні Бріджит Брінк також прокоментувала масовану ракетну атаку Росії.

Бріджит Брінк
Бріджит Брінк

«Путін зустрічає 2024 рік, запускаючи ракети по Києву та по всій країні, тоді як мільйони українців та українок ховаються від холоду. Надзвичайно важливо підтримати Україну зараз, щоб зупинити Путіна», — зазначила Брінк у соцмережі Х.

 
Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті