Головна Статті «Тайвань може допомогти»: Цай Інвень написала колонку для Time

«Тайвань може допомогти»: Цай Інвень написала колонку для Time

3
1,485

Президентка Тайваню Цай Інвень  написала колонку для американського видання Time про те, як її країні вдалося попередити спалах  COVID-19.

«Тайвань – острів стійкості. Століття негараздів змусили наше суспільство боротися, адаптуватися та у підсумку долати несприятливі обставини. Ми знайшли спосіб переживати важкі часи згуртовано як нація, і пандемія COVID-19 у цьому сенсі нічим не відрізняється від попередніх випробувань. Незважаючи на потужну силу вірусу та нашу наближеність до джерела інфекції, ми попередили серйозний спалах», – пише Цай.

Вона відзначає, що цей успіх не є випадковим, а завдячує поєднанню зусиль медичних працівників, уряду, приватного сектора та усього суспільства.

У грудні 2019 року, коли в Китаї почалися спалахи нової респіраторної хвороби, у Тайваню почали моніторити прибулих з Уханя.

Читайте також: Форбс: Жіноче лідерство і пандемія COVID-19

У січні створили Центральний епідемічний штаб для проведення профілактичних заходів, запровадили обмеження на поїздки та встановили карантинні протоколи для подорожуючих.

21 січня, після виявлення першої інфікованої людини, було проведено ретельний трекінг подорожей та історії контактів хворого.

Як пише Цай Інвень, для запобігання масових панічних закупівель на ранній стадії уряд контролював ринкові сплески попиту на товари та взяв на себе виробництво й розповсюдження медичних масок, Міністерство економіки координувало створення додаткових виробничих ліній.

Цай Інвень відзначає, що спільні зусилля урядових та приватних компаній дозволили створити «Команду Тайвань», яка вивела виробництво масок на такий рівень, щоб постачати маски в інші країни, що серйозно постраждали від пандемії.

«Глобальні кризи випробовують тканину міжнародної спільноти, розтягуючи нас по швах і загрожуючи розірвати нас. Тепер, як ніколи, необхідно цінувати кожен вузол в цій глобальній сітці. Ми повинні відмовитися від своїх відмінностей і разом працювати на благо людства. Боротьба з COVID-19 вимагатиме колективних зусиль людей у всьому світі.

Тайваню не чужі спільні проблеми, і наша стійкість випливає з нашої готовності об’єднатися, щоб подолати навіть найважчі перешкоди. Це головне, чим, я вважаю, Тайвань може поділитися зі світом: здатність людей до спільного подолання викликів є безмежною. Тайвань може допомогти», – наголосила президентка у своїй колонці для Time.

50%

Фото:  Sam Yeh, AFP

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті