Головна Анонси Тендер на створення 10 відеороликів про проєкт «Рівність заради безпеки»: дедлайн 30 липня

Тендер на створення 10 відеороликів про проєкт «Рівність заради безпеки»: дедлайн 30 липня

0
612

Український жіночий фонд оголосив тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»).

Мова йде про проєкт, що виконується за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.

Цілі проєкту:

  • Покращити розуміння принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 серед місцевих стейкхолдерів (громадські організації, активісти/ки, органи місцевої влади та самоврядування, представники силових структур, журналісти/ки) і розширити їхні можливості у сфері реалізації ініціатив, націлених на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру;
  • Надати пряму підтримку місцевим стейкхолдерам у процесі розробки, впровадження та контролю за реалізацією місцевих планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325;
  • Організувати процес обміну досвідом і розробити інформаційні матеріали для широкого вжитку;

Очікується, що будуть виготовлені відеоролики, які покажуть результати впровадження проєкту в пілотних областях. Організатори сподіваються, що буде створено по два відеоролика з кожної із областей – Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської та Запорізької.

Детальніше про технічне завдання та інші вимоги до роликів можна прочитати тут.

Цільова аудиторія: громадські організації, органи державної влади та місцевого самоврядування, представники організацій, які відповідальні за виконання Національного плану дій із виконання резолюції 1325 та його локалізацію в регіонах України, активісти/ки, міжнародні організації.

Відеоролики мають бути чіткими, простими та зрозумілими. Відео будуть розміщуватись в соціальних мережах та YouTube-каналі.

Мова сюжетів: українська з субтитрами українською та англійською.

Терміни виробництва: протягом 45 днів із дня укладання договору. Робота над відео починається вже наступного дня після укладання договору.

Загальний бюджет не має перевищувати 86000 грн.

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 липня 2020 року до 18:00 год.

Додаткову інформацію можна отримати, надіславши лист із запитанням на e-mail [email protected]. Запитання і відповіді на них будуть опубліковані на сайті Українського жіночого фонду. Усі учасники тендеру будуть письмово повідомлені про результати розгляду до 4 серпня.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси