Головна Анонси Тендер на створення відеороликів про просування гендерної рівності: дедлайн 15 лютого

Тендер на створення відеороликів про просування гендерної рівності: дедлайн 15 лютого

0
275
Тендер на створення відеороликів

Український жіночий фонд оголосив тендер на створення п’яти відеороликів, що розповідатимуть історії успіху проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей».

Наголошується, що відео мають відображати успіх діяльності грантерок, які реалізували ініціативи за грантовим компонентом проєкту у своїх громадах. Ідеться про ініціативи, що спрямовані на підсилення спроможності жителів та жительок громади, залучення вразливих категорій населення до прийняття рішень в громаді, захист жінок, дівчат, вразливих категорій населення тощо та є частиною виконання методології мобілізації громад.

До участі в тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕДи для надання послуг; мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом у двох екземплярах (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

Учасники тендеру надають організаторам такі документи:

  • Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду Виконавця та приблизний розрахунок вартості послуг (Додаток 2);
  • Концепцію для одного відеоролика та робочий план із виготовлення 1 відеоролика (Додаток 3) з урахуванням технічного завдання (Додаток 1).
  • Документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Термін подання тендерних пропозицій: 15 лютого до 18:00.

Загальний бюджет не має перевищувати 200 000 грн

Дізнатися більше про тендер, а також завантажити додатки можна тут.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси