Головна Анонси Тренінг для журналісток/тів про Виборчий кодекс та участь жінок у політиці: дедлайн 29 серпня

Тренінг для журналісток/тів про Виборчий кодекс та участь жінок у політиці: дедлайн 29 серпня

0
909

5-6 вересня у Києві відбудеться тренінг для журналістів, присвячений новим правилам проведення виборів та участі жінок у політиці, пише Громадський простір.

Мова йтиме про те, чому потрібно звертати увагу на жінок у політиці, як уникнути сексизму при підготовці інтерв’ю з політикинею, як готувати гендерно-збалансовані матеріали, техніки успішного інтерв’ю.

Також розглядатимуться основні зміни до Виборчого кодексу, правила формування гендерних квот на наступних виборах, принципи фінансування політичних кампаній, джерела інформації для журналістських розслідувань, календар виборів, бар’єри та шляхи їх подолання для жінок у політиці.

Тренерки:

  • Ніна Кур’ята, медіаконсультантка, екс-голова Української служби BBC, викладачка на факультеті журналістики в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»;
  • Юлія Зальцберг, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, експертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні. Викладачка антикорупційної школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітикиня у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасниці/ки забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду в межах 600 гривень в обидва боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 10:00 29 серпня.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 30 серпня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

Контакти організаторів: pogovorymo@gmail.com ; +38 067 127 89 75.

Тренінг проводиться у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси