Головна Анонси Тренінг «Посилення організацій із захисту прав жінок»: дедлайн 4 жовтня

Тренінг «Посилення організацій із захисту прав жінок»: дедлайн 4 жовтня

2
375

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) спільно з Німецьким представництвом Cultural Vistas запрошує представниць та представників українських громадських організацій, активістів та фахівців із прав людини та гендерної рівності, а також всіх зацікавлених взяти участь в онлайн-програмі обміну досвідом «Посилення діяльності організацій із захисту прав жінок в Україні».

Упродовж шести онлайн-тренінгів із 22 жовтня до 10 грудня учасниці та учасники матимуть можливість ознайомитися з роботою громадських організацій в Німеччині та отримати практичні поради щодо посилення діяльності жіночих організацій в Україні.

Під час онлайн-тренінгів за участі тренерів із Німеччини будуть презентовані успішні методи просування гендерної рівності, які учасники зможуть використовувати у своїй діяльності.

Особливу увагу під час навчання буде приділено таким темам:

  • розвиток інституційної спроможності організацій,
  • комунікації з державною владою,
  • вплив на процес законотворчості.

Читайте також: Лариса Галадза: «Не можна примусити цінувати гендерну рівність, але можна показати, що це»

Детальна програма буде розроблена відповідно до потреб та сфер інтересів учасниць та учасників, яких буде зареєстровано для участі.


За результатами участі в тренінгах учасниці та учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити план дій для розвитку своїх організацій та ініціатив, а також отримати сертифікати про проходження тренінгу.

Для реєстрації, будь ласка, надсилайте інформацію про себе (резюме чи автобіографію) та коротко про діяльність організації, яку представляєте, на електронну адресу: m.willard@icps.com.ua.

Кількість учасниць/ків обмежена. Кінцевий термін подання заявок – 4 жовтня.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси