Головна Статті У Франції вперше обрали мером трансгендерну жінку

У Франції вперше обрали мером трансгендерну жінку

0
813

55-річна Марі Ко стала першою відкритою трансгендерною жінкою, яку у Франції обрали очільницею міста, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на RFI.

Марі Ко стала мером містечка Тіюа-ле-Марш’єнн на півночі країни, розташованого неподалік від Лілля. Як повідомила регіональна газета La Voix du Nord, за Марі Ко проголосували 14 муніципальних депутатів із 15, один утримався.

«Я дуже пишаюся тим, що ви мене вибрали. Потрібно визнати, що на початку це не здавалося очевидним», —  сказала Ко на першому засіданні в мерії. 

Мер пообіцяла спрямувати свою енергію на поліпшення умов життя місцевих мешканців.

Стефані Ніко з Національної трансгендерної асоціації заявила, що Марі Ко «стала першою трансгендерною людиною, обраною мером у Франції». Ніко каже, що «хтось міг бути» обраний і раніше, але не заявляв про це публічно.

Як повідомляє Le Figaro, в ході муніципальних виборів у березні кандидати від списку, очолюваного Ко, набрали від 63 до 73% голосів.

«Люди мене обрали не тому, що я трансгендерна, вони обрали мою програму. Ось, що цікаво: коли такі речі стають нормальними, на тебе вже не показують пальцем», — заявила Марі Ко.

Вона є мешканкою містечка впродовж двадцяти років, поєднає функції мера з керівництвом компанією в області ІТ-консалтингу.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті