Головна Статті У Кременчуці політикиня виграла суд у ЗМІ, який поширював фейк про її психічний розлад

У Кременчуці політикиня виграла суд у ЗМІ, який поширював фейк про її психічний розлад

1
407
Екс-депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна виграла суд проти видання "Автограф"
Справу розглядали в суді більше року

На Полтавщині депутатка Кременчуцької міської ради минулого скликання Оксана Піддубна виграла в суді справу про спростування недостовірної інформації, пише Кременчуцька газета.

Матеріал у виданні "Автограф", через який Оксана Піддібна подала до суду
Стаття, яка стала предметом позову

Суд тривав понад рік.  Піддубна позивалася до редакції місцевого видання «Автограф» після того, як там опублікували матеріал із фейковим документом, що нібито свідчив про психічний розлад у жінки.

Адвокатка Піддубної Олена Марискіна наголошувала, що видання не перевірило інформацію й опублікувало недостовірні дані. Крім того, лікар, на якого посилалися журналісти, насправді працював не психіатром, а наркологом. У свою чергу, захист «Автографа» апелював до того, що видання нібито вдалося до оціночних суджень.

«Автограф» бреше. Саме так я оцінюю перемогу в суді, який зобов’язав спростувати недосторівну інформацію про нібито мої психічні порушення. Дякую всім, хто вірив у мене і підтримував, не дивлячись на бруд, який видання виливало на мене впродовж цих років», — написала Піддубна в фейсбуку.  

27 квітня Кременчуцький районний суд визнав недостовірною інформацію про психічний розлад Піддубної. «Автограф» мусить опублікувати спростування і сплатити 5 тисяч гривень моральної шкоди та оплатити всі судові збори.

Повний текст рішення суддя оголосить 6 травня.

Захист Піддубної вимагає опублікувати спростування
Захист Піддубної вимагає опублікувати такий варіант спростування

Оксана Піддубна була депутаткою Кременчуцької міської ради впродовж 2015-2020 років. Двічі балотувалася до Верховної Ради (у 2014 та 2019 роках) Під час виборчих перегонів восени 2020 року балотувалася на пост мера Кременчука від Радикальної партії, але програла вибори. Неодноразово позивалася до ЗМІ, які поширювали проти неї неправдиву інформацію, з-поміж іншого вдаючись до сексистських закидів.

Нагадаємо, 50% раніше спілкувалися з Оксаною Піддубною в межах кампанії проти насильства щодо політично активних жінок #НеЦінаПолітики/#NotTheCost. Тоді політикиня розповідала про іншу судову справу через «насилля за статевою ознакою».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті