Головна Статті У лесбійській сім’ї прем’єрки Сербії народився син

У лесбійській сім’ї прем’єрки Сербії народився син

0
653

У прем’єр-міністерки Сербії Ани Брнабіч і її партнерки Міліци Джуріч, що перебувають в неофіційному одностатевому шлюбі, народився син, передає ВВС.

Мати і дитина, якій дали ім’я Ігор, почуваються добре.

Міліца Джуріч, лікарка за професією, завагітніла шляхом штучного запліднення. До декретної відпустки працювала в Клінічному центрі радіології та магнітного резонансу.

У соцмережах на адресу прем’єрки висловлювалися досить грубі зауваження. Міністерка будівництва, транспорту й інфраструктури Зорана Михайлович навіть виступила на захист голови уряду, заявивши, що кожна дитина, народжена в Сербії, заслуговує привітання й теплого ставлення.

43-річна Ана Брнабіч посіла крісло прем’єра в червні 2017 року.

Вона стала першою жінкою прем’єр-міністром Сербії. Їй 42 роки, освіту отримувала в США і Великобританії. До цього працювала міністеркою державного та місцевого самоврядування.

У 2018 році Брнабіч взяла участь в гей-параді в Белграді, незважаючи на критику представників ЛГБТ-спільноти, які заявили, що права ЛГБТ в країні не набули значного прогресу за час, поки Брнабіч перебуває на посту прем’єра. Проте ще під час гей-параду 2017 року Брнабіч заявила, що займеться проблемами прав геїв тоді, як буде вирішено важливіші проблеми – зниження рівня інфляції, підвищення пенсій та загального рівня життя.

Ана Брнабіч посіла 91 сходинку в списку найвпливовіших жінок світу за версією американського журналу Forbes.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті