Головна Статті У парламенті Південної Кореї буде рекордна кількість депутаток

У парламенті Південної Кореї буде рекордна кількість депутаток

8
1,430

У Південній Кореї до парламенту обрали 57 жінок. Це 19% від загального складу. Про це свідчить заява Центрвиборчкому країни, пише Reuters.

Повідомляється, що таке представництво жінок стало рекордним, адже в парламенті минулого скликання працювала 51 жінка.

Вибори проходили 15 квітня. Країна вирішила не відмовлятися від їх проведення попри пандемію. Явка склала 66,2%.

Усім виборцям вимірювали температуру. Якщо вище 37.5, то запрошували голосувати у спеціально обладнані кабінки для голосування. Усі кабінки регулярно дезінфікували.

Хворих, а також тих, хто на самоізоляції, спочатку не хотіли допускати до голосування, а потім вирішили таки дати їм змогу проголосувати після 18 години, коли виборчі дільниці вже закриті для інших виборців.

Згідно з оприлюдненими результатами, переконливу перемогу на виборах здобула Демократична партія президента Південної Кореї Мун Чже Іна, провівши до парламенту 180 депутатів. Консервативна Об’єднана партія майбутнього отримала 103 мандати. Також у законодавчому органі країни будуть символічно представлені Партія справедливості, Народна партія та Відкрита демократична партія.

Загалом у парламенті Південної Кореї засідають 300 депутатів.

Південна Корея посіла 108 місце із 153 країн згідно з Індексом глобального гендерного розриву Всесвітнього економічного форуму 2020 року.

Також нагадаємо, що впродовж 2013-2017 років країною керувала перша жінка-президентка Пак Кин Хє. Її відсторонили після корупційного скандалу.

50%

Фото: edition.cnn.com

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті