Головна Статті У Раді створено консервативне МФО, що захищатиме «сімейні цінності»

У Раді створено консервативне МФО, що захищатиме «сімейні цінності»

0
1,275

 

У Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання і назвали його – «Цінності, гідність, родина», про це написав у Фейсбуку народний депутат фракції «Слуга народу» Святослав Юраш.

«Сьогодні у Верховній Раді оголосили про створення найбільшого міжфракційного об‘єднання “Цінності, Гідність, Родина”. На ціннісний і сімейний заклик відгукнулись понад 300 депутатів. Себто, конституційна більшість з усіх фракцій та груп українського парламенту. Щоб хоч щось об‘єднало увесь парламент», – написав нардеп.

Об’єднання утворено заради «захисту вічних цінностей українського суспільства і як протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти».

«Я розумію це об’єднання, як чергову імітацію діяльності, якийсь безглуздий пафос. Те, що для значної частини людей, “камін аут” є важливим кроком у їхньому житті у пості нардепа використовується як принизлива гра слів. Але глобально – над чим вони сфокусують свою діяльність? Збільшиться кількість дитячих садочків і головне – їхня якість і виховної програми, і підтримка вихователей і нянь, стануть доступні всі місця, куди мама зможе потрапити безперешкодно з дитиною, стане обов’язковою декретна відпустка для тат, щоб мали змогу розділити відповідальність за доглядом малюка в перший місяць і дати мамі відпочити, медична допомога і власне педіатрія будуть розвиватися, щоб молоді батьки мали спокій за здоров’я своєї дитини?.. Ось що значить сімейні цінності і підтримка цього від держави. Якщо вони все це гарантують і головне будуть виконувати, а не перекидатися словами і жартами, навіть і я під тим постом поставлю лайк… А якщо коротко – дуже огидно, що люди, які не читали найбазовіших конвенцій і декларацій про права людини – в нашому парламенті», – прокоментувала правозахисниця Ірина Виртосу, журналістка Центру прав людини ZMINA.

Юраш є ініціатором та співголовою від фракції «Слуга народу». Співголовою об’єднання з ОПЗЖ став Олег Волошин, «Батьківщини» – Сергій Тарута, «Європейської солідарності» – Михайло Бондар.

«Голос» зі співголовою не визначився.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті