Головна Статті У «ЮрФем» презентували відеокурс про захист потерпілих від сексуального насильства

У «ЮрФем» презентували відеокурс про захист потерпілих від сексуального насильства

2
627

Центр «ЮрФем: освіта» презентував новий безкоштовний відеокурс«Не нашкодь: особливості захисту потерпілих від сексуального насильства».

Цей відеокурс зосереджується на висвітленні теми захисту потерпілих від сексуального насильства як ординарного злочину. Зміст цього відеокурсу не містить інформації про сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом.


Читайте також: Куди звертатися постраждалим від сексуального насильства — поради адвокатки


«Ми прагнемо, аби правнича допомога, яку отримують потерпілі від сексуального насильства, була ефективною та потерпілоорієнтованою. Ми хочемо, аби потерпілі не стикалися з осудом, соромом чи страхом. Нам важливо формувати позитивну судову та правоохоронну практику та відновлювати справедливість для постраждалих», — зазначила у вступному слові до курсу керівниця центру «ЮрФем: освіта» Вікторія Карпа.

Курс складається з чотирьох модулів, які розкривають тему злочину сексуального насильства, особливостей відповідальності та доказування у таких справах. Також висвітлюють тему представництва інтересів дітей-потерпілих від сексуального насильства.

Цей курс буде корисним:

  • адвокатам та адвокаткам, які вже представляють або планують представляти інтереси потерпілих від різних форм сексуального насильства;
  • фахівцям та фахівчиням, які бажають поглибити свої знання з теми захисту потерпілих від сексуального насильства.

Експертками відеокурсу стали юристка та консультантка лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка»Юлія Нікітіна; адвокатка «ЮрФем: підтримка», експертка з протидії гендерно зумовленому насильству Ірина Моргун та адвокатка, координаторка лінії правової допомоги «ЮрФем: підтримка» Марта Змисла.

Після проходження курсу ви отримаєте електронний сертифікат.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті