Home Анонси Ukraine Reform Conference 2020 і гендерна рівність: регіональне обговорення реформ, 11 серпня

Ukraine Reform Conference 2020 і гендерна рівність: регіональне обговорення реформ, 11 серпня

0
205

11 серпня відбудеться опрацювання аналітичних брифів у межах підготовки до Ukraine Reform Conference 2020. Усіх охочих закликають приєднатися і висловити свої думки та рекомендації щодо врахування принципів ґендерної рівності в ключових реформах України.

«Чи є місце принципам ґендерної рівності в ключових реформах України? Чи можливо забезпечити наскрізне врахування цих принципів в реформах децентралізації, виборчої реформи та й в усіх інших сферах? Уперше до переліку ключових реформ Україні відповідно до «Принципів Торонто» включено тему «Врахування принципів ґендерної рівності в реформах». «Принципи Торонто» – це візійне бачення громадянського суспільства щодо ключових пріоритетів реформ в Україні. Віримо, що це – тільки початок!», – зазначається в анонсі обговорення.

Також наголошується, що аналітичні брифи по ключових реформах, підготовлені до Ukraine Reform Conference 2020, мають стати дороговказом змін. Рекомендації громадянського суспільства покликані сформувати не лише основні напрямки необхідних реформ, але й забезпечити незворотність вже існуючих досягнень.

«Зараз, як ніколи, важливо зафіксувати необхідність врахування принципів ґендерної рівності в ключових реформах. Питання до обговорення включають оцінку політики у сфері ґендерної рівності Парламенту та Уряду, актуальні виклики/проблеми у сфері ґендерної рівності, рекомендації владі стосовно пріоритетних дій на 2020-2021 роки, а також роль і участь громадянського суспільства у сфері ґендерної рівності в наступних сферах: порядок денний «Жінки, мир, безпека», децентралізація, виборча реформа, реформа трудового законодавства, освіта, охорона здоров’я та соціальна сфера а також медіа-реформа», – йдеться в анонсі.

З аналітичними брифами можна ознайомитись та надати свої пропозиції за посиланням.

Коли: 14.00 – 16.00, 11 серпня 2020 року

Де: на платформі Zoom

Зареєструватися та заповнити Google-анкету можна за посиланням.

Ознайомитися із попередньою програмою можна тут.

Подія у Фейсбуку

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси