Головна Статті Україна отримала потужне представництво в керівних органах ПАРЄ

Україна отримала потужне представництво в керівних органах ПАРЄ

1
4,756

Народну депутатку, представницю комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олену Хоменко обрали віцепрезиденткою Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Ще дві представниці України отримали посади голів комітетів. Зокрема, Марія Мезенцева, яка є головою постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ, очолить Комітет із гендерної рівності та недискримінації. Євгенія Кравчук стала головою Комітету культури, науки, освіти й медіа.

«Щойно мене обрали головою комітету культури, науки, освіти та медіа ПАРЄ. А Марія Мезенцева стала головою комітету з гендерної рівності та недискримінації»,написала Євгенія Кравчук у своєму фейбуку.

Депутатка пообіцяла зробити все можливе, щоб активізувати міжнародні механізми на захист світової та української культурної спадщини.

«Як доповідачка з теми «Протидія стиранню культурної ідентичності під час війни та миру» також докладу зусиль, щоб покращити моніторинг Ради Європи за переміщенням культурних цінностей; ізолювати Росію від міжнародного академічного та культурного середовища; забезпечити цілісну підтримку країнами Ради Європи зусиль у сфері правосуддя стосовно всіх злочинів, які зачіпають культурну спадщину», — пообіцяла Кравчук.

Вона наголосила, що це вперше Україна матиме таке потужне одночасне представництво в керівних органах ПАРЄ.

«Олена [Хоменко] увійде до складу бюро Асамблеї, яка формує порядок денний і впливає на багато важливих рішень. Також вона буде очолювати засідання самої ПАРЄ найближчим часом», — зазначила Мезенцева.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті