Головна Статті Українка Наталія Красненкова балотується на виборах у Ірландії

Українка Наталія Красненкова балотується на виборах у Ірландії

1
983
Наталія Красненкова

Українка Наталія Красненкова висунула свою кандидатуру на виборах у виборчому окрузі міста Кілларні, що в Ірландії. На виборах вона балотується як незалежна кандидатка.

Про це пише Irish Independent.

До Ірландії Наталія переїхала в 2022 році, після того, як почалася повномасштабна війна Росії проти України.

Відтоді, пише видання, Наталії Красненковій довелося перебудовувати своє життя, і вона відчуває, що її досвід в Україні та тут, в Ірландії, робить її ідеальною кандидатурою.

«Я балотуюся, щоб об’єднати громаду навколо вирішення спільних проблем», — каже вона.


Читайте також: Українка Іванна Волочій балотується до Європарламенту від Латвії


«Я твердо вірю, що об’єднана громада — це сильна громада»

У інтерв’ю для «Українського радіо», Наталія розповіла, що щодня працює з українцями як ком’юніті воркер. Це посада, яка об’єднує кілька ролей: спеціалістки з розвитку громади, менеджерки громади, соціальної працівниці.

«Професійний досвід, який я здобула в Україні, у поєднанні з моїм досвідом біженки та роботою громадською працівницею у Керрі, дав мені глибоке розуміння людяності, базових потреб людей і того, як підхід, орієнтований на всю громаду, дає найкращі результати. Я знаю, що потрібно громадам для процвітання, тому що щодня працюю з найбільш нужденними членами суспільства, чую їх і розумію їх. Я бачу ширшу картину і потреби всієї громади, тому хочу працювати, щоб покращити життя для всіх».

Перед тим, як вирішити брати участь у місцевих виборах, жінка закінчила в Ірландії Академію лідерства мігрантів. 

«Я буду потужним голосом у Раді графства Керрі для інтеграції та справедливості в нашій громаді. Хочу використати свій досвід, щоб зробити хорошу роботу в раді графства Керрі. Я твердо вірю, що об’єднана громада — це сильна громада», — сказала вона.

Наталія Красненкова

В Україні Наталія працювала тележурналісткою на СТБ та 5 каналі, а також у сфері PR та комунікацій. 2011 року вона заснувала компанію з соціальних комунікацій, яка зосередилася, зокрема, на захисті прав пацієнтів та вразливих груп населення.

Окрім своєї ролі працівниці з розвитку громад у NEKWD, вона також працює журналісткою-фрілансеркою у Керрі (для Radio Kerry і для Killarney Advertiser). Вона займається волонтерством, включаючи організацію культурних заходів, таких як День Незалежності України, кінопокази, концерти, презентації книг та спортивні заходи, щоб поширювати інформацію про Україну та інтегрувати українців у місцеву громаду.

Наталія Красненкова каже, що житлове будівництво та сприяння розвитку малого бізнесу будуть ключовими напрямками її діяльності у разі обрання до Ради графства Керрі.

За її словами, окрім неї ще три українки балотуються в різні місцеві ради по всій Ірландії.

Вибори відбудуться 7 червня одночасно з виборами до Європейського парламенту.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті