Головна Статті Уляна Супрун заявила про спроби зламу свого Фейсбук-акаунту (+антифішингові поради)

Уляна Супрун заявила про спроби зламу свого Фейсбук-акаунту (+антифішингові поради)

0
715

Уляна Супрун, в.о. міністерки охорони здоровя України, заявила про спроби зламу свого Фейсбук акаунту.

«Схоже на те, що мою FB намагаються зламати. Не йметься їм! Пишу про це з міркувань безпеки і хочу попередити всіх друзів», – написала міністерка у Фб і на підтвердження виклала скріни зі спробою фішингу.

Зловмисники надіслали листа, в якому просили користувачку перейти за лінком і змінити пароль.

Станом на зараз сторінка міністерки працює в нормальному режимі.

Проте 50% рекомендує усім політикиням та Фб-користувачкам перечитати поради Миколи Костиняна, експерта з комп’ютерної безпеки.

«Фішинг може виглядати так: на вашу електронну пошту приходить лист чи сповіщення, який  повідомляє, що це адміністрація поштового сервісу. В листі йдеться про те, що хтось  ламає вашу пошту, на вас надійшли якісь скарги, тому ця начебто адміністрація сервісу пише про те, що заблокує вас.  І пропонує як вирішення проблеми –  перейти за посиланням і зробити певні дії. Це фішинговий лист (фішинг – шахрайство в інтернеті, засноване на зборі паролів від персональних скриньок).Що відбувається далі: за лінком ви потрапляєте на сайт, який виглядає, як справжній. Вводите свій пароль – і в цей момент ви віддаєте його зловмиснику», – розповідає Микола Костинян.

У випадку спроби фішингу експерт рекомендує про всяк випадок змінити пароль.

Також він радить застосовувати двофакторну аутентифікацію, не заходити у свої облікові записи на пристроях, якими користуються інші люди, а також контролювати доступ до свого пристрою.

Нагадаємо, що Уляна Супрун є однією з мішеней хейтерів через антикорупційну складову медичної реформи. Нещодавно вона стала об’єктом словесної агресії губернатора Закарпаття, який публічно нецензурно обізвав її.

50%

Фото ZIK

Більше публікацій
Більше публікацій Редактор
Більше публікацій Статті