Home Статті Уляну Супрун відсторонили від виконання обов`язків міністерки: ухвала на забезпечення позову нардепа Мосійчука

Уляну Супрун відсторонили від виконання обов`язків міністерки: ухвала на забезпечення позову нардепа Мосійчука

0
536

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва про забезпечення позову народного депутата Ігоря Мосійчука Уляну Супрун, міністерку охорони здоров’я України, відсторонили від виконання обов`язків. Сам позов має бути розглянуто в суді 15 лютого.

У позові народний депутат Мосійчук доводить, що Супрун не має компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Уляна Супрун назвала цей позов «черговою атакою на трансформацію системи охорони здоров’я. Дуже небезпечною атакою на всі зміни, які наша команда втілила за останній час».

Відомо, що Мосійчук бере активну участь в захисту колишнього керівництва Одеського національного медичного університету.

Окружний адміністративний суд м. Києва вже розглядав подібні позови проти Уляни Супрун та не задовольнив жоден з них. А саме 2017-го року судді цього суду прийняли дві постанови, які встановили правомірність призначення Супрун та покладання на неї виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

За інформацією команди Уляни Супрун, до суду надійшло ще 4 позови Мосійчука (2 проти Супрун і 2 проти Володимира Гройсмана).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Статті