Головна Статті Уряд Малайзії вибачився за сексистські поради жінкам під час карантину

Уряд Малайзії вибачився за сексистські поради жінкам під час карантину

0
1,556

Міністерство у справах жінок, сім’ї та суспільного розвитку Малайзії опублікувало низку порад із хештегом #WomenPreventCOVID19 щодо того, як пережити карантин, введений через пандемію коронавірусу. Проте окремі поради виявилися доволі сексистськими, тож урядові довелося вибачатися за них, повідомляє CNN.

Читайте також: Гендерний вимір карантину

Урядовці вирішили порадити жінкам не «пиляти» чоловіків, не докучати їм домашніми справами, продовжувати користуватися косметикою і гарно одягатися.

У соціальних мережах поради зустріли обуренням та жорстокою критикою, зрештою з усіх сторінок міністерства повідомлення видалили.

Основним звинуваченням у бік органу, який має опікуватися жінками, є те, що там ігнорують проблему зростання кількості випадків домашнього насилля через карантин, натомість акцентують увагу на покірності та зовнішньому вигляді жінки.

Один із плакатів міністерства радить жінкам уникати домашнього одягу і не забувати про макіяж
Ще одна порада — бути веселими і не «бурчати» на чоловіків
Жінкам пропонують уникати саркастичних висловлювань під час обговорення домашніх справ

Генеральна директорка департаменту розвитку Ахма Хасан пояснила, що головна мета реклами — підняти настрій та обмінятися порадами задля підтримки позитивних стосунків у родині на етапі роботи з дому.

Читайте також: Пандемія, коронавірус, карантин: жінки під ударом

У свою чергу, представниці жіночих правозахисних організацій не вважають такі ініціативи уряду прийнятними, пише Global News.

«Ці плакати просувають ідеї гендерної нерівності та підсилюють ідеї патріархату», — зауважила Ніша Сабанаягам, менеджерка організації «Дія всіх жінок»/All Women’s Action Society.

Представники міністерства та уряду вибачилися, а постери видалили з усіх сторінок міністерства у соціальних мережах.

50%

Зображення: globalnews.ca
Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті