Home Статті Узяв би, не кліпнувши оком: віцепрезиденткою Байден бачить Мішель Обаму

Узяв би, не кліпнувши оком: віцепрезиденткою Байден бачить Мішель Обаму

3
819

Кандидат у президенти США від демократів Джо Байден готовий узяти в свою команду як претендентку на посаду віцепрезидента Мішель Обаму, дружину 44-го президента Барака Обами, за каденцій якого сам Байден обіймав посаду віцепрезидента. Про це Байден заявив KDKA, пише Європейська правда.

Політик зазначив, що колишня перша леді могла б стати потужним доповненням його команди як кандидатка на посаду віцепрезидента, якщо вона на це погодиться.

«Я узяв би її, не кліпнувши оком, вона чудова», — сказав Байден.

Водночас він додав, що не думає, що Мішель Обама знову захоче жити неподалік Білого дому.

Читайте також: Мішель Обама: Чому американці не вибрали жінку

Байден також зауважив, що процес відбору претендентів тільки розпочався, але він хоче, щоб цю посаду обов’язково обіймала жінка.

«Я вважаю своїм обов’язком, щоб це була жінка, адже важливо, щоб моя адміністрація мала такий же вигляд, як суспільство, щоб вона була схожа на націю. Найближчим часом ми зберемо комітет, який розглядатиме це питання, і почнемо вивчати різних потенційних кандидаток. Усе тільки починається», — підсумував він.

Залучення до своєї команди самого Барака Обами або його дружини називають однією з можливостей Байдена підвищити свої шанси на перемогу на виборах, бо експрезидент досі є найпопулярнішим політиком серед демократів.

Нагадаємо, президентські вибори у США відбудуться 3 листопада 2020 року.

Читайте також: Мішель Обама: «Дозвольте дівчатам навчатись»

Мішель Обама — американська юристка, дружина 44-го президента США Барака Обами, перша леді США з 2009 до 2017. Зарекомендувала себе як впливову захисницю жінок і дівчат у США й по всьому світі.

50%

Фото: Thehill.com

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті