Home Статті В Україні в депутатки вперше балотується трансгендерна жінка

В Україні в депутатки вперше балотується трансгендерна жінка

2
244

Анастасія Єва Домані балотується в депутати Київської міської ради від партії «Демократична сокира», пише Українська жіноча демократична мережа.

«Я, напевно, перша трансгендерна жінка в Україні, яка виявила бажання брати участь в якості кандидатки на виборах, і хотілося б своїм прикладом показати транслюдям наші високі можливості і амбіції. Це на додачу величезний плюс у скарбничку видимості трансгендерних людей в Україні», – говорить кандидатка.

За її словами, балотування у Києві видається їй цілком логічним кроком, адже вона корінна киянка і мешкає в столиці понад 40 років.

«Відомо, що жінки неохоче йдуть в політику і також неактивно намагаються обиратися на будь-яких виборах взагалі, тому вирішила випробувати себе і отримати новий життєвий досвід. Моя головна особиста ініціатива – це створення громадської організації «Когорта», яка займається питаннями трансгендерної спільноти в Україні», – розповіла Анастасія Єва Домані.

Мій округ #8, Печерський район Києва Місце в загальному списку – 47Політична партія – Демократична СокираОбрати…

Опубліковано Anastasiia Yeva Domani Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

Платформа «Жінки – це 50% успіху України» та її донори не підтримують політичні партії чи кандидаток. Усі повідомлення про кандидаток спрямовані на підтримку жіночого лідерства та участі жінок у виборах.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті