Головна Статті В Україні запустили курс про гендерну рівність для чиновників

В Україні запустили курс про гендерну рівність для чиновників

3
486
Гендерна рівність у ЦНАП
В Україні запустили курс про гендерну рівність у роботі Центрів надання адміністративних послуг
Фото: unrpp.school

Міністерство цифрової трансформації України та ПРООН  запустили онлайн-курс про гендерну рівність та права людини в роботі Центрів надання адміністративних послуг, повідомляє пресслужба відомства. 

Курс розробили міжнародна менторка Марія Тищенко та консультантка з питань гендерної рівності Наталія Чермошенцева. Мета цієї ініціативи – пояснити визначення основних понять і тем, зокрема міжнародних зобов’язань та національних нормативно-правових актів із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Курс стане в пригоді для працівників та працівниць ЦНАПів та представників і представниць органів місцевого самоврядування, особливо новостворених громад, які планують якісно організувати роботу ЦНАПу, а також знадобиться всім охочим, хто працює зі сферою адміністративних послуг чи створенням та покращенням діяльності таких Центрів.

Курс дає змогу:

  • дізнатися, що таке підхід, заснований на правах людини;
  • розглянути принципи гендерної рівності під час надання адміністративних послуг;
  • вивчити, як дотримуватись принципу недискримінації під час надання адміністративних послуг;
  • ознайомитись із кращими практиками надання адміністративних послуг в Україні;
  • засвоїти питання інтеграції гендерного підходу до внутрішньої організаційної структури ЦНАПу;
  • побачити, як діють інструменти зворотного зв’язку для покращення доступності адміністративних послуг для населення (консультації, робота з відгуками клієнтів ЦНАПу).

Детальну програму курсу можна побачити на онлайн-платформі «Школа спроможних громад».

Читайте також: Київ і Європейська хартія рівності: як столиця задає тренд для інших міст

Курс розроблено у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені урядом Канади. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів, зокрема, Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті